Właściwość

Zgodnie z ustawą o komornikach sądowych i egzekucji (art.7) rewirem komorniczym jest obszar właściwości Sądu Rejonowego, przy którym działa komornik (Sąd Rejonowy Gdańsk – Południe w Gdańsku).
komornik Gdansk
Wierzyciel na podstawie art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczpospolitej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucja z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Wierzyciel dokonując wyboru komornika, winien wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji złożyć oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika (art. 8 ust. 6 ustawy o komornikach sadowych i egzekucji)- oświadczenie o wyborze komornika do pobrania na stronie

Właściwość terytorialna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Piotr Majdziński.


WYBIERZ OBSZAR: Część miasta Gdańska / Miasto Pruszcz Gdański / Gminy

LUB WYSZUKAJ INTERESUJĄCĄ CIĘ DZIELNICĘ LUB ULICĘ



Część miasta Gdańsk

STOGI
Andersena, Bajki, Brzechwy, Budowniczych Portu Północnego, Charpantiera Jana, Chemików, Dickensa, Falck Polonusa, Hoża, Jastrzębia, Kaczeńce, Kormoranów, Krucza, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Kłosowa, Lenartowicza, Nad Brzegiem /nr 1A/, Niska, Nowotna, Pastoriusza, Pawia, Poinca, Pokładowa, Przetoczna, De Plelo, Rozłogi, Rybna, Sienna, Siennicka /nr ciągła od nr 9 do nr 26A/, Skiby, Sokola, Stara Twierdza, Stryjewskiego, Sucharskiego, Szpaki, Tamka, Ugory, Wosia Budzisza, Wrzosy, Wydmy, Zakole, Zalesie, Zawiślańska , Zimna.

KRAKOWIEC – GÓRKI ZACHODNIE
Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem /nr 3 /, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków /nr 1,2/.

WYSPA SOBIESZEWSKA
Akwenowi, Astrowa, Barwna, Begoniowa, Boguckiego, Czajki, Czyżyków, Dulkowa, Falowa, Frezjowa, Gwiaździsta, Herberta Zbigniewa, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kempingowa, Klimatyczna, Kolonijna, Krańcowa, Krylowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lazurowa, Lewkoniowa, Mjr Łupaczko, Modrzejewskiej Heleny, Nadwiślańska, Narcyzowa, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Ppor. Podhoreckiego, Promienista, Przegalińska, Radosna, Rufowa, Sobieszowska, Słowików, Trałowa, Turystyczna, Tęczowa, Ukryta, Urwista, Uzdrowiskowa, Wieniecka, Wiosłowa, Wodna, Węgorzowa, Świbnieńska.

OLSZYNKA
Altanki, Bluszczowa, Bratki, Błońska, Dworkowa, Dzwonki, Fiołkowa, Goździkowa, Gęsia, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Majowa, Maki, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Osiedle, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Słonecznikowa, Stokrotki, Łanowa, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wąskotorowa /str. zach./, Wilgi, Wspólna, Wąskotorowa, Zagony, Zawodzie, Zielna, Zuchów, Żurawia, Żarnowiecka, Łęgi.

RUDNIKI
Benzynowa, Elbląska /od nr. 66 do końca parz. i od 79 do końca niep./, Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble.

ŚRÓDMIEŚCIE
3 Maja, Aksamitna, Angielska Grobla, Augustyńskiego, Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Biskupia, Bogusławskiego, Bosmańska, Browarna, Brygidki, Chlebnica, Chmielna, Chłodna, Czopowa, Dobra, Doki, Dolna, Dolna Brama, Dominikański Plac, Dylinki, Dyrekcyjna, Dziana, Dziewanowskiego, Długa, Długa Grobla, Długi Targ, Długie Ogrody, Długie Pobrzeże, Elbląska /nr 42-64 i nr 53-73/, Elżbietańska, Fundacyjna, Garbary, Garncarska, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Gradowa, Grobla I, II, III, IV, Grodza Kamienna, Grodzka, Grząska, Głęboka, Górka, Heweliusza, Hucisko, Igielnicka, Jaglana, Jana z Kolna /od nr. 1 do nr. 30/, Jaracza, Jaskółcza, Jałmużnicza, Kaletnicza, Kamienna Grobla, Karmelicka, Karpia, Katarzynki, Kaznodziejska, Kieturakisa, Klesza, Kobzdeja, Kocurki, Korzenna, Kotwiczników, Kowalska, Kozia, Kołodziejska, Kramarska, Krosienka, Krosna, Krowia, Krowoderska, Królikarnia, Kupiecka, Kurkowa, Kurza, Kuśnierska, Kładki, Lastadia, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Lisia Grobla, Mariacka, Menonitów, Mieszczańska, Minogi, Mniszki, Mokra, Mostek, Motławska, Mydlarska, Młyńska, Na Piaskach, Na Stoku, Na Stępce, Nowe Ogrody, Nowomiejska, Obrońców Poczty Polskiej, Ogarna, Okopowa, Olejarna, Osiek, Owsiana, Ołowianka, Pachołów, Panieńska, Pańska, Piwna, Plac Księdza Zator-Przytockiego, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Pod Zrębem, Podbielańska, Podgarbary, Podkramarska, Podmurze, Podmłyńska, Podstyczna, Podwale Grodzkie, Podwale Przedmiejskie, Podwale Staromiejskie, Podzamcze, Polna, Powalna, Powroźnicza, Pożarnicza, Pończoszników, Profesorska, Przesmyk, Przyokopowa, Przędzalnicza, Pszenna, Radna, Rajska, Reduta Dzik, Reduta Miejska, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Reduta Żbik, Refektarska, Robotnicza, Rogaczewskiego, Rybackie Pobrzeże, Rybaki Dolne, Rybaki Górne, Rycerska, Rzeźnicka, Różana, Sadowa, Salwator, Sempołowskiej, Serdyńskiego, Sienna Grobla, Siennicka /nr ciągła od nr 1do nr 5 i od 30 do końca/, Sieroca, Skwer Czesława Niemena, Skwer im. Harcerzy Pol. w byłym Wolnym M., Solidarności Pl., Spadzista, Spichrzowa, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stary Dwór, Stolarska, Straganiarska, Strzelecka, Stągiewka, Stępkarska, Sukiennicza, Szafarnia, Szczygla, Szeroka, Szewska, Szklary, Szopy, Szpitalna, Szuwary, Słodowników, Słomiana, Tandeta, Targ Drzewny, Targ Rakowy, Targ Rybny, Targ Sienny, Targ Węglowy, Tartaczna, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, Toruńska, U Furty, Ustronie, Ułańska, Wapiennicza, Wartka, Warzywnicza, Wałowa, Wałowy Plac, Wały Jagiellońskie, Wały Piastowskie, Wełniarska, Węzeł Unii Europejskiej, Wielkie Młyny, Wierzbowa, Wiesława, Wiosny Ludów, Więcierze, Wodopój, Wróbla, Wspornikowa, Wygon, Węglarska, Za Murami, Nabłotna, Zamkowa, Zaroślak, Zaułek Św. Bartłomieja, Zaułek Zachariasza Zappio, Zawodników, Zawrotna, Zbytki, Zielona, Złotników, Śluza, Św. Barbary, Św. Ducha, Św. Piotra, Św. Trójcy, Świętojańska, Łagiewniki, Ławnicza, Łąkowa, Żabi Kruk, Żytnia.

SUCHANINO
Bacewicz, Bacha, Beethovena, Cygańska Góra, Czajkowskiego, Kamieńskiego, Kurpińskiego, Liszta, Małcużyńskiego, Mozarta, Noskowskiego, Otwarta, Paderewskiego, Paganiniego, Powstańców Warszawskich /nr 49,51,53,66,68,70/, Schuberta, Schumana, Taborowa, Tylewskiego, Wagnera

WZGÓRZE MICKIEWICZA
Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Telimeny, Wojskiego, Zosi, Świtezianki.

CHEŁM z dzielnicą GDAŃSK POŁUDNIE
11 Listopada, Baśniowa, 3 Brygady Szczerbca, I Brygady, Ametystowa, Anny Jagiellonki, Antczaka, Armii Krajowej, Augustowska, Bartnicza, Bergiela Konstantego, Barzychowskiej, Białostocka, Białowieska, Biegańskiego, Biernackiego, Bieszczadzka, Bitwy Pod Lenino, Borkowska, Borowskiego Michała, Borsucza, Bruskiego, Borowicza, Brylantowa, Brzoskwiniowa, Buczka, Cebertowicza, Cedrowa, Chałubińskiego, Ciechanowska, Cienista / nr 21- końca NP,10-30 P /, Cieszyńskiego, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Czermińskiego, Częstochowska, Czirenberga, Damroki, Darzlubska, Dąbrówki, Dokerów, Dominika, Dragana, Drużyn Strzeleckich, Dulin A Aleksandra, Dywizji Wołyńskiej, Działyńskiego, Elfów, Emilii Hojne, Fieldorfa Augusta Emila, Flisykowskiego Alfonsa, Gabrysiak Aleksandry, Garczyńska, Gorzowska, Goszyńska, Górnowicza, Grabowskiego, Gronostajowa, Guderskiego Konrada, Hausbrandta Stefana Prof., Hebanowskiego, Hirszfelda, Hokejowa, Huenefelda Andrzeja, Jabłoniowa, Jabłońskiego, Jarzębinowa, Jasieńska, Jaworowa, Jaworzmiaków, Jeleniogórska, Jeziorowa, Kadmowa, Kaliska, Kampinoska, Karkonoska, Kartuska /246-434C P, /253-395NP/, Kielecka, Kłoczkowskiego Wacława, Knyszyńska, Kolarska, Kolorowa, Kopeckiego, Kryształowa, Koszalińska, Kraśnięta, Krzemowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Kurierów AK, Kuszników, Legendy, Leskiego Kazimierza, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lipowa, Lipowicza, Lotników Polskich, Lubelska, Lubowidzka, Lubuska, Łabędzia, Łańcucka, Łosia, Łowców, Łódzka, Łucznicza, Łużycka, Madalińskiego, Magnoliowa, Marii Ludwiki, Marzeń, Matecznikowa, Michonia, Milskiego, Miłosna, Muzyka Feliksa, Myśliwska /od nr 5 do nr 19a i od nr 10 do nr 18/, Narciarska, Nieborowska, Niepołomicka, Nowosądecka, Odrzańska, Ofiar Grudnia’ 70, Okulickiego, Olchowa, Olimpijska, Oliwkowa, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrołęcka, Ostrzycka, Pagórkowa, Pastelowa, Pienińska, Piłkarska, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Pohulanka, Pomyślna, Porębskiego Kazimierza, Postęp Kolonia, Potęgowska, Polnicy, Przebiśniegowa, Przemian, Przemyska, Przyjazna, Przyszłość Kolonia, Przytulna, Przywidzka, Ptasia /nr 30,30a/, Radomska, Reformacka, Rekowska, Remusa, Rogalińska, Rosiczki, Rozdrażewskiego, Rumla Zygmunta, Rycerza Blizbora, Rydygiera, Rysia, Rzączyńskiego, Sasankowa, Serdeczna, Sikorskiego, Słoneczna Dolina, Srebrna, Starogardzka od nr 22 do końca, Stężyca, Stoczniowców /cała/, Stolema, Straszyńska, Strzelców Karpackich, Studentów Kolonia, Suchanka, Sympatyczna, Szczęśliwa, Szczytników, Szermiercza, Szmaragdowa, Szocińskiego, Szymbarska, Szynszylowa, Świechockiego, Świętego Huberta, Świętokrzyska, Świrskiego Jerzego, Taneczna, Tarnowska, Tenisowa, Tilgnera Damazego, Topazowa, Turzycowa, Ujeścisko, Unruga Józefa, Uranowa, Warszawska, Wawelska, Wąsika, Wielkopolska, Wiewiórcza, Wieżycka, Więckowskiego, Wilanowska, Wiśniowa, Witosa, Włóczników, Worcella, Wronki Andrzeja bpa, Zakoniczyńska, Zamiejska /od nr 32 do nr 50 parz./, Zamojska, Zielonogórska, Zielony Stok, Złota, Zwierkowskiego Jerzego, Zwierzyniecka, Źródlana, Żołędziowa.

SIEDLCE
Bema, Brukowa, Bystrzycka, Bądkowskiego, Ciasna, Drwęcka, Gierymskiego, Goszczyńskiego, Grota-Roweckiego Stefana, Jasna, Kartuska /od nr 4-244 parz. i od nr 7-251nieparz./, Kolonia Wyżyny, Kolonia Zręby, Kościelna, Kłopot, Legnicka, Łostowicka, Malczewskiego /od nr 2-36 i od nr 101-150/, Na Zboczu, Nad Jarem, Narewska, Nidzicka, Notecka, Nowolipie, Ogińskiego, Ojcowska, Pankiewicza, Paska, Pobiedzisko, Popradzka, Powstańców Warszawskich / 3-41 nieparz. i 1/2 /, Sanocka, Skarpowa, Skrajna, Sowińskiego, Sołecka, Starodworska, Struga, Szara, Tarasy, Wesoła, Wieniawskiego, Winnicka, Wyczółkowskiego, Zagrodowa, Zagórna, Zakopiańska, Zakosy.

ANIOŁKI
Al. Zwycięstwa /od 1 do 15 i od 33 do 45, 46, 50 i 59/, Chodowieckiego Daniela, Dantyszka Jana, Dąbrowskiego Henryka, Dębinki, Dębowa, Dr Michalaka Plac, Dziekuć-Maleja Łukasza, Fareinheita, Gen. Józefa Hallera /1-15 niep./, Giełguda Antoniego, Hoene-Wrońskiego Józefa, Kolejowa, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kopernika Mikołaja, Kozietulskiego Jana, Marszałka F. Focha, Orzeszkowej Elizy, Płowce, Poniatowskiego Józefa, Powstanców Warszawskich /od 12-46 parz./, Skłodowskiej-Curie Marii, Smoluchowskiego Mariana, Śniadeckich Braci, Świdnicka, Towarowa, Traugutta Ro /nr P, 1-29 nr niep. i od 2-14 parz./, Trubadurów, Tuwima Juliana, Wrocławska, Wronia, Zebrań Ludowych Plac, Żołnierska.

ORUNIA – ŚW. WOJCIECH – LIPCE
Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Boczna, Brzegi, Cienista /nr 2-10A i nr 1-19/, Cmentarna, Daleka, Diamentowa, Dworcowa, Figowa, Głogowa, Gościnna, Grabowa, Granitowa, Gronowa, Głucha, Inspektorska, Trakt Św. Wojciecha, Jagodowa, Junacka, Kolonia Anielinki, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Koralowa, Krokusowa, Kątowa, Lipce, Madalińskiego /nr 1 i 1a/, Małomiejska, Mostowa, Nad Starą Radunią, Nakielska, Niegowo, Niegowska, Nowiny, Oruński Plac, Perłowa, Piaskowa, Po Schodkach, Podmiejska, Poleska, Przy Torze, Przybrzeżna, Przyjemna, Ptasia /nr 1-29 nieparz. i nr 2-22a parzyste/, Radunicka, Raduńska, Ramułta, Rejtana, Rubinowa, Rzeczna, Równa, Sandomierska, Serbska, Smoleńska, Smolna, Smętna, Starogardzka, Stroma, Szafirowa, Szkocka, Tomczaka Ryszarda, Turkusowa, Ubocze, Ukośna, Urocza, Wołyńska, Wschodnia, Wąwóz, Zamiejska /nr 1-28/, Zawiejska, Związkowa, Zawilcowi, Żabia, Żuławska.

Pruszcz Gdański

Wyszukaj interesującą Cię ulicę:

Ulice wchodzące w zakres właściwości:
Wyspiańskiego Stanisława, Bema gen., Krótka, Reja Mikołaja, Obrońców Westerplatte, Nowowiejskiego Feliksa, Słoneczna, Lawendowa, Wybickiego Józefa, Podkomorzego, Przy Torze, Pułkowa, Dworcowa, Korzeniowskiego Józefa Konrada, Staffa Leopolda, Raciborskiego prof. Mariana, Pogodna, Moniuszki Stanisława, Wagnera Huberta, Plater Emilii, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Fieldorfa gen. Emila, Orkana Władysława, Grunwaldzka, Kasprowicza Jana, Sidły Janusza, Prusa Bolesława, Powstańców Wielkopolskich, Staszica Stanisława, Czarnieckiego Stefana, Widokowa, Szymanowskiego Karola, Młodzieżowa, Kolberga Oskara, Kazimierza Wielkiego, Kowalska, Skierki, Chodkiewicza Jana Karola, Balladyny, Goplany, Listopada 11, Dobrowolskiego Antoniego, Bednarska, Chełmońskiego Józefa, Curie-Skłodowskiej Marii, Sikorskiego Władysława, Sucharskiego mjr. Henryka, Kopernika Mikołaja, Sportowa, Wojska Polskiego, Zastawna, Aliny, Czekanowskiego Aleksandra, Jana III Sobieskiego, Jaśminowa, Tuwima Juliana, Handlowa, Dąbka płk., Konarskiego Stanisława, pl. Wyzwolenia, pl. Plac Jana Pawła II, Powstańców Warszawy, Żeromskiego Stefana, Witosa Wincentego, Kossaka Wojciecha, Majkowskiego Aleksandra, Frycza-Modrzewskiego Andrzeja, Batalionów Chłopskich, Cicha, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Lotników Polskich, Wojciecha św., Dmowskiego Romana, Mickiewicza Adama, Bohaterów Monte Cassino, Modrzejewskiej Heleny, Obrońców Pokoju, Skarpowa, Fredry Aleksandra, Beniowskiego, Domejki Ignacego, Korczaka Janusza, Komunalna, Dąbrowskiego Jarosława, Hallera gen. Józefa, al. Waląga ks. Józefa, Pułaskiego Kazimierza, Marka Księdza, Banacha Stefana, Dywizjonu 303, Gryfa Pomorskiego, Wyczółkowskiego Leona, Mazepy, Wiśniewskiego Janka, Krahelskiej Krystyny, Orła Białego,Władysława Łokietka, Stwosza Wita, Dąbrówki, Bolesława Chrobrego, Stamma Feliksa, Maczka Generała Stanisława, Kołłątaja Hugona, Niepodległości, Hryniewieckiego Leona, Poniatowskiego Józefa,
Armii Krajowej, Grabowskiego bp. Adama Stanisława, Leśmiana Bolesława, Miłosza Czesława, Romera Eugeniusza, Kochanowskiego Jana, Kusocińskiego Janusza, Cyprysowa, Karpińskiego Franciszka, Kredytowa, Pola Wincentego, Orląt Lwowskich, Kwiatowa, Pana Tadeusza, Salomei, Władysława Jagiełły, Norwida Cypriana Kamila, Mieszka I, PCK, Tczewska, Szarych Szeregów, Wazów, Zwycięstwa, Kordeckiego Augustyna, Nad Radunią, Międzyrzeckiego Artura, Fantazego, Olszewskiego Karola, Skargi ks. Piotra, Kirkora, Bogusławskiego Wojciecha, Komara Władysława, Polskich Kolejarzy, Rzemieślnicza, Malinowskiego Bronisława, Gdyńska, Podmiejska, Radosna, Tysiąclecia, Soplicy Jacka, Dybowskiego Benedykta, Sienkiewicza Henryka, Konwaliowa, Kościuszki Tadeusza, Stefana Batorego, Słowackiego Juliusza, Nowa, Rzewuskiego Wacława, Horsztyńskiego, Matejki Jana, Zapolskiej Gabrieli, Głowackiego Bartosza, Lotnicza, Milenijna, Broniewskiego Władysława, Obrońców Poczty Polskiej, Obrońców Wybrzeża, Przemysłowa, Rogozińskiego Stefana, Marca 24, Bolesława Krzywoustego, Czołgistów, Skalskiego gen. Stanisława, Wróblewskiego Zygmunta, Gdańska, Niemcewicza Juliana Ursyna, Krzemieniecka, Kilińskiego Jana, Kordiana, Heweliusza, Chochlika, Traugutta Romualda, Śniadeckiej Ludwiki, Strzeleckiego Pawła Edmunda, Asnyka Adama, Orzeszkowej Elizy, Andersa Generała Władysława, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Cechowa, pl. Wolności, Lutego 10, Maja 1, Maja 3, Jana z Kolna, Grota-Roweckiego, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Jadwigi Królowej, Kupiecka, Piastowska, Żuławska, Sybiraków, Konopnickiej Marii, Różana, Nałkowskiej Zofii, Ściegiennego ks. Piotra, Żwirki i Wigury, Spacerowa, Drzymały, Narutowicza Gabriela, Łukasiewicza Ignacego, Gnieźnieńska, Krasickiego Ignacego, Spokojna, Chopina Fryderyka, Paderewskiego Ignacego, Reymonta Władysława Stanisława, Wysockiego Piotra, Towarowa, Wczasowa

Gminy

Wyszukaj interesującą Cię miejscowość:

Gmina Cedry Wielkie
Wykaz miejscowości w gminie: Cedry Wielkie, Cedry Małe, Błotnik, Trzcinisko, Kiezmark, Leszkowy, Długie Pole, Giemlice, Trutnowy, Miłocin, Stanisławowo, Wocławy, Koszwały

Gmina Kolbudy
Wykaz miejscowości w gminie: Babidół, Bąkowo, Bielkowo, Bielkówko, Buszkowy Górne, Czapielsk, Jankowo Gdańskie, Kolbudy, Kowale, Lisewiec, Lublewo Gdańskie, Łapino, Otomin, Ostróżki, Pręgowo.

Gmina Pruszcz Gdański
Wykaz miejscowości w gminie: Arciszewo, Będzieszyn , Bogatka, Dziewięć Włók , Goszyn, Juszkowo, Lędowo , Łęgowo , Malentyn, Rokitnica, Rotmanka, Straszyn, Wiślina, Wiślinka, Wojanowo, Żukczyn, Borzęcin, Borkowo, Bystra, Jagatowo, Krępiec, Mokry Dwór, Radunica, Rekcin, Roszkowo , Świńcz, Weselno, Żuławka.

Gmina Pszczółki
Wykaz miejscowości w gminie: Kleszczewko, Kolnik, Ostrowite, Pszczółki, Rębielcz, Różyny, Skowarcz, Ulkowy, Żelisławki

Gmina Przywidz
Wykaz miejscowości w gminie: Borowina, Huta Dolna, Huta Górna, Kierzkowo, Bliziny, Marszewska Góra, Marszewo, Ząbrsko Górne, Marszewska Kolonia, Michalin, Klonowo Górne, Klonowo Dolne, Nowa Wieś Przywidzka, Roztoka, Majdany, Piekło Górne, Piekło Dolne, Stara Huta, Czarna Huta, Trzepowo, Pomlewo, Jodłowno, Przywidz, Gromadzin

Gmina Suchy Dąb
Wykaz miejscowości w gminie: Grabiny-Zameczek, Koźliny, Krzywe Koło, Osice, Ostrowite, Steblewo, Suchy Dąb, Wróblewo

Gmina Trąbki Wielkie
Wykaz miejscowości w gminie: Błotnia, Czerniewo, Cząstkowo, Domachowo, Drzewina, Ełganowo, Graniczna Wieś, Gołębiewo Wielkie, Gołębiewo Średnie, Gołębiewko, Klępiny, Kaczki, Kleszczewo, Kłodawa, Łaguszewo, Mierzeszyn, Pawłowo, Postołowo, Rościszewo, Sobowidz, Trąbki Małe, Trąbki Wielkie, Warcz, Zaskoczyn, Zła Wieś